Proponujemy usługę wynajmu samochodów osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie profesjonalną obsługę, komfortową i pewną jazdę oraz współczesne i niezawodne modele aut. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem oraz doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny należącej do nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy i posiadają odpowiednie pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych konsumentów, również indywidualnych, jak i prywatnych firm. Cenią sobie opisującą naszą efektywną obsługę, formalności ograniczone do absolutnego minimum i akcesoryjne promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub też Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wyczekiwania nawet naszych w najwyższym stopniu wymagających konsumentów. Skutkiem tego też przygotowaliśmy gigantyczną propozycję w interesujących cenach. Szczegóły znajdują się na witrynie internetowej http://carsprint.pl.

Do kogo adresujemy naszą ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka oferuje możliwość najmu pojazdów, również osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny, przystosowując ofertę do jego oczekiwań, potrzeb i preferencji.

Nasza wypożyczalnia pojazdów umożliwia najem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast samochody dostawcze można pożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy działające technicznie samochody, możliwość dodania fotelika dziecięcego oraz nawigacji GPS, a również stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi konsumenci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem i czystym i porządnym autem.

Cena najmu auta nie zależy od ilości przebytych kilometrów, lecz jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW oraz podatek VAT. Dla pełnego komfortu i satysfakcji naszych kontrahentów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Oferujemy konkurencyjne i nadzwyczaj dostępne cenowo auta. Klienci mają do wyboru dużo kapitalnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdziesz w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych kontrahentów atrakcyjną i kompleksową ofertę najmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego i podkarpackiego. Mamy gigantyczne doświadczenie w branży i bezustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym zamiarem jest kompletne zadowolenie oraz satysfakcja klientów. Dokładamy wszystkich starań, by każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą dokładnością.

To naturalnie dzięki nam nasi klienci są w stanie trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej bądź też pozyskać bezzwłoczną pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy pojazd na lotnisko i gwarantujemy dojazd na konferencję służbową bądź wymarzony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisującą nas ofertą i skorzystania z usługi najmu auta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *