Rezydencja Milanówek to dom seniora inny aniżeli wszystkie. Został zbudowany dla seniorów i z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet niuans tego miejsca to nie kwestia wypadku, a przemyślanych decyzji. Stworzyliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy znajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, profesjonalna załoga pomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozstania oraz zmiany miejsca zamieszkania. Życzliwość oraz empatia, z jaką jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do wykorzystania seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością skonfigurowania własnych mebli. Wolno także skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – czemu warto nam zaufać?

Miejsce to w pełni pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie tylko cudowni, empatyczni, pomocni opiekunowie, niemniej jednak również wykwalifikowany, doświadczony zespół lekarzy i pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do nowomodnego, kompetentnego wyposażenia medycznego, a także prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej pełnego zdrowia oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez profesjonalistów, a prezes kuchni dba, żeby posiłki były smaczne oraz zdrowe. Podajemy 3 posiłki główne, drugie śniadanie i podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką zapewniamy też przeróżne atrakcje, zajęcia oraz gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak istotna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia manualne, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru czy kina – czemu nie! Jesteśmy tutaj, żeby spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, by ten ostatni etap ziemskiej wędrówki był dla Waszych bliskich doświadczeniem miłym oraz ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być ograniczeń. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w cichej, spokojnej okolicy, otoczona pięknym parkiem z dojściem do ławeczek, na których wolno wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Znaczna powierzchnia budynku zapewni prywatność w czasie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek to naturalnie dzięki zaangażowaniu i serdeczności opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem wymogów lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum stolicy kraju, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i punktów sprzedaży i miejsc usługowych.

Więcej na rezydencja-milanowek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *