Posiadanie chudej sylwetki to utopia wielu osób, niemniej jednak nie każdy może sobie pozwolić na trzymanie się moresu treningowo dietetycznego. Od czasu do czasu nawet pomimo ciężkiej pracy nad ciałem, rezultaty nie są do końca zadowalające.Alternatywą dla ćwiczeń oraz diety jest liposukcja kawitacyjna, która pozwala na miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej z ciała. W standardowej wersji wykonuje się ją poprzez dosyć inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, jednakże to właśnie dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić trochę mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, czyli wykonywana przy wsparciu ultradźwięków jest o wiele bardziej bezpieczna dla organizmu, a też daje nadzwyczaj porywające rezultaty.

Co to liposukcja ultradźwiękowa?

Stereotypowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu, albowiem potrzebuje zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja ultradźwiękami różni się od niej diametralnie, albowiem tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu w względnie naturalny sposób. Cały zabieg polega na tym, że przy pomocy specjalistycznych urządzeń aktywizuje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to przez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Cały proces bazuje na stymulowaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami, co przyspiesza ich metabolizm i prowadzi do wydalania z organizmu. Dużą zaletą tej metody jest to, że tak samo, jak w wypadku szablonowej liposukcji można zrealizować zabieg miejscowo. Świadczy to, że jest to metoda dla osób, które chcą zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a też dla osób, które mają problem z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki bądź nogi. Sam zabieg jest wybitnie bezpieczny, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W razie konieczności wolno wykonać od paru do kilkunastu takich zabiegów, z których każdy trwa około 30 minut. W zależności od pragnień można przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w blisko miesięcznych odstępach czasowych.

W jaki sposób sprawić, żeby ciało wyglądało lepiej?
Po serii zabiegów liposukcji warto także zadbać o wygląd przez opalanie natryskowe. Jest to znakomity sposób, by wyodrębnić szczupłe ciało. Dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na bardziej wyrzeźbione, a pełne ciało wydaje się smuklejsze oraz bardziej wysportowane. Jeżeli będzie problem ze słońcem, należałoby skorzystać z opalania natryskowego, które wolno przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty liposukcji ultradźwiękami, a też innych zabiegów modelujących sylwetkę, takich jak opalanie natryskowe czy też trening z elektrostymulacją. Proponujemy także o wiele więcej zabiegów modelujących figurę, a szczegóły można znaleźć na naszej domenie internetowej. https://studiofigurastalowawola.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *