Zależy Tobie na tym, by Twoje dzieci mogły się pobawić, a równolegle, by w trakcie zabawy bezustannie się rozwijały? Stawiasz na bezpieczeństwo? Szukasz miejsca, jakie bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do nauczania oraz edukacji maluchów? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię zadowoli. To innowacyjne Centrum Mądrej Zabawy, jakiego idea oparta została na nurcie edutainment, inaczej edukacji przez zabawę. To miejsce, w jakim Twoje dzieci będzie się znakomicie bawić. Bez trudu znajdziesz tu rozrywkę bezbłędnie dopasowaną zarówno do wieku, jak i preferencji własnej pociechy.

Jakie atrakcje dla potomków oferuje SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy niezwykle starannie opracowana przestrzeń. Mieści ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie pozostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się różnorodne atrakcje dla dzieci. Wszystko wnikliwie zaplanowaliśmy – u nas nic nie jest przypadkowe. Proponujemy strefy właściwe dla dzieci w różnym wieku. Do nas możesz przybyć z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to jednakże, że starsze dzieci nie odnajdą tu czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje dobre dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo w głównej mierze

Znakomicie zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice dbają nie tylko rozwój własnych pociech, jakkolwiek również ich bezpieczeństwo. Dlatego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w jakim znaczny nacisk położony jest na to, żeby dzieci były w samej rzeczy bezpieczne. Stawiamy wyłącznie na akcesoria wykonane z stosownych materiałów. Zależy nam na tym, żeby wszelkie były dopasowane do wieku korzystających z nich dzieci. W stworzonym przez nas centrum na próżno szukać elementów, do wykonania których wykorzystano toksyczne materiały. Ostre krawędzie także są tym, czego u nas nie ujrzysz. Przychodząc z synem lub też córką do naszego centrum, nie musisz więc bać się tego, że zabawa skończy się urazem. U nas dzieci są w istocie bezpieczne.

Jaki jest nasz cel?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Zostało zaprojektowane tak, aby pobudzało fantazję milusińskich. Przychodząc do nas z synem lub córką, możesz posiadać pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało także pomysłowość Twojego dziecka, a także korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez których nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to też zdumiewający sposób na to, żeby zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu cywilnego. W stworzonym przez nas centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co potrzebne do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli chcesz zapewnić swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, by Twoja pociecha była w gruncie rzeczy bezpieczna, pragniesz mieć pewność, że bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Przyjdź ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *